Transport całopojazdowy i częściowy

Cały czas rozwijamy nasz serwis transportowy, rozbudowując flotę i wzbogacając ofertę o nowe kierunki


Oferujemy organizację transportu całopojazdowego i częściowego na terenie całej Europy, ze specjalnym uwzględnieniem Niemiec, Francji, krajów Beneluksu, Hiszpanii i Włoch. Realizujemy także dostawy do Europy Północnej (Dania, Szwecja, Norwegia, kraje bałtyckie) i Wschodniej (Białoruś).

Zróżnicowany i nowoczesny tabor

Spektrum środków transportu, którymi dysponujemy, jest bardzo szerokie: od busów dostawczych o ładowności do 1,5 t (8-10 europalet), przez samochody o ładowności do 3,5 t (15 europalet) i 6 t (18-20 europalet), aż po ciągniki z naczepami o ładowności do 24 t (33 europalety) oraz zestawy o ładowności do 22 t (38 europalet). Dzięki tak zróżnicowanemu i nowoczesnemu taborowi jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie w bardzo atrakcyjnej cenie.

Oferujemy ubezpieczenie cargo z wyceną w ciągu godziny

W trosce o jeszcze większe bezpieczeństwo realizowanych przez nas transportów, oferujemy ubezpieczenie cargo każdego ładunku z wyceną w ciągu godziny. W przypadku powstania szkody w transporcie, ubezpieczenie cargo daje pewność ochrony ubezpieczeniowej i wypłaty odszkodowania pokrywającego pełną wartość towaru.

Dzięki nawiązaniu współpracy z renomowanymi towarzystwami ubezpieczeń tj. PZU oraz Hestia, możemy zaoferować naszym klientom ubezpieczenie cargo każdego ładunku na atrakcyjnych warunkach. Zarówno wycenę, jak i certyfikat ubezpieczenia przekazujemy natychmiastowo, tego samego dnia.